Adjunkt lesní správy (Krásná Lípa)

Správa Národního parku České Švýcarsko nabízí v obci Krásná Lípa volnou pracovní pozici "Adjunkt lesní správy". Nástupní mzda je 16 800–25 330 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Adjunkt lesní správy
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Krásná Lípa
Mzda:
16 800–25 330 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Správa Národního parku České Švýcarsko
Pražská 457
407 46 Krásná Lípa u Rumburka

+420 412 354 045

Další informace o volném místu

*
Požadavky: středoškolské vzdělání - obor lesnictví, řidičské oprávnění skupiny B, znalost práce na PC (MS office, programy LHE), trestní bezúhonnost, lovecký lístek a zbrojní průkaz výhodou.
Náplň práce: připravuje se na organizaci a řízení výroby na svěřeném lesnickém úseku se ztíženými pracovními podmínkami v kopcovitých a horských terénech; podílí se na přípravě podkladů pro roční projekty lesnických činností, vyhotovuje výkazy o práci, výrobě, zásobách a vede předepsanou evidenci; spolupracuje se zaměstnanci ochrany přírody a ostatními zaměstnanci Správy při ochraně lesa a plnění úkolů ochrany přírody, krajiny a životního prostředí; provádí běžně v průběhu měsíce přejímání prací a výrobků ve spolupráci s lesním; vyhotovuje výkazy o práci, výrobě, zásobách a vede předepsanou evidenci;
pořizuje podklady pro vedení LHE; průběžně zjišťuje a hlásí výskyty škůdců a včasně provádí ochranu proti nim, včetně ochrany proti zvěři; zabezpečuje řádné myslivecké hospodaření v režijní honitbě Správy; provádí výkon lesní stráže, myslivecké stráže a stráže přírody; vykonává právo myslivosti v režijní honitbě Správy;provádí veškeré činnosti spojené s odbornou správou lesa cizích vlastníků na území NP, včetně pořizování dokladů pro vedení LHE.
Výše platu v závislosti na odborné praxi. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílat do 19. 5. 2019 na e-mail j.skalova@npcs.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Jiřina Skalová
+420 412 354 045
j.skalova@npcs.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 10.5.2019