Aktivizační pracovník s praxí (Chřibská)

JIPRO-CASH s.r.o. nabízí v obci Chřibská volnou pracovní pozici "Aktivizační pracovník s praxí". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Aktivizační pracovník s praxí
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Chřibská
Mzda:
od 22 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
JIPRO-CASH s.r.o.
40744

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská.
Požadavky:
Spolehlivost, samostatnost, kreativita, schopnost koordinovat si činnosti a motivovat k aktivitám okolí, ochota pracovat s jedinci s psychiatrickou diagnózou, s obtížemi v komunikaci a mnohdy také s jedinci s pohybovým omezením. Praxe v sociálních službách nutná, řidičský průkaz výhodou, hra na hudební nástroj výhodou. Odměna je nastavena dle plánu zapracování a následného přínosu. Osobní ohodnocení se stanovuje na základě hodnocení po zkušební době a následně minimálně jednou ročně. Pracovní smlouva může být po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou.
Nabízené výhody:
Příspěvek na dopravu; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské); zdarma strava, příspěvek zaměstnavatele na povinné vzdělávání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (24 hodin ročně); Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (péče o osoby s chronickým duševním onemocněním) a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům v dlouhodobém pracovním poměru věrnostní odměna dle odpracovaných let v organizaci. Možnost příspěvku na penzijní či životní pojištění. Individuální přístup.

Kontakt: telefonicky 8:00 - 16:00, e-mailem zaslat profesní životopis

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 8 měsíci