Dispečer energo hospodářství (Varnsdorf)

TOS VARNSDORF a.s. nabízí v obci Varnsdorf volnou pracovní pozici "Dispečer energo hospodářství". Nástupní mzda je 29 000 – 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Dispečer energo hospodářství
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Varnsdorf
Mzda:
29 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
TOS VARNSDORF a.s.
Říční 1774
40747

Další informace o volném místu

Co budete zajišťovat: Řízení technologických procesů sloužících pro výrobu, rozvod a spotřebu energií, vody a stlačeného vzduchu, řízení spotřeby elektrické energie. Manipulace na vysokonapěťových zařízení.

Požadujeme: SO vzdělání s výučním listem elektrotechnického směru a 6 let praxe v oboru nebo ÚSO vzdělání elektrotechnického směru a 3 roky praxe v oboru. Osvědčení o zkoušce z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice v rozsahu osoby znalé pro samostatnou činnost podle nařízení vlády 194/2022 Sb. Základní znalost práce v operačním systému WINDOWS a MS OFFICE. Základní znalost práce s řídicími systémy PROMOTIC, SIMATIC.

Nabízené výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek při narození dítěte, příspěvek na stravování, zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, odměny při významných životních jubileích, pojištění pro soukromé cesty do zahraničí, zajištění podpory a požadovaných školení, možnost odpočinku ve firemním rekreačním zařízení, možnost čerpat volno nad zákonný rámec.

Kontakt: e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny