Pečovatel/pečovatelka (pracovník v sociálních službách) (Chřibská)

JIPRO-CASH s.r.o. nabízí v obci Chřibská volnou pracovní pozici "Pečovatel/pečovatelka (pracovník v sociálních službách)". Nástupní mzda je od 18 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pečovatel/pečovatelka (pracovník v sociálních službách)
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Chřibská
Mzda:
od 18 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
JIPRO-CASH s.r.o. - pracoviště
40744

777587885

Další informace o volném místu

Požadavky:
Spolehlivost, ochota pečovat o klienty s psychiatrickou diagnózou, s obtížemi v komunikaci a mnohdy také péče o jedince s pohybovým omezením. Praxe v přímé obslužné péči výhodou, řidičský průkaz výhodou. Kurz pracovníka v sociálních službách a jiné kvalifikační kurzy výhodou. Uvedená mzda je hrubá mzda po prvním měsíci pro uchazeče s kurzem pracovníka v sociálních službách. Odměna je nastavena individuálně s plánem zapracování a vývojem odměny dle praxe, vzdělání a rychlosti zapracování. Osobní ohodnocení se stanovuje na základě hodnocení po zkušební době a následně minimálně jednou ročně. Pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou.

Nabízíme:
Příspěvek na dopravu; stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské); víkendové svozy z měst v okolí, příspěvek zaměstnavatele na povinné vzdělávání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (24 hodin ročně); Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (cílová skupina našich klientů - péče o osoby s chronickým duševním onemocněním) a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům vždy po odpracovaném roce v pracovním poměru věrnostní odměna. Individuální a osobní přístup.

Kontakt: Telefonicky v době 8:00 - 16:00 hod, popř. e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele

JIPRO-CASH s.r.o. - pracoviště
Ing. Igor Prokeš
777587885
igor.prokes@domov-potoky.cz


Poslední změna: před 2 týdny