Pečovatel/pečovatelka (pracovník v sociálních službách) (Chřibská)

JIPRO-CASH s.r.o. nabízí v obci Chřibská volnou pracovní pozici "Pečovatel/pečovatelka (pracovník v sociálních službách)". Nástupní mzda je 23 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pečovatel/pečovatelka (pracovník v sociálních službách)
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Chřibská
Mzda:
23 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
JIPRO-CASH s.r.o.
40744

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská.
Požadavky:
Požadujeme spolehlivost, ochotu pečovat o klienty s psychiatrickou diagnózou, s obtížemi v komunikaci a mnohdy také péče o jedince s pohybovým omezením. Praxe v přímé obslužné péči výhodou, řidičský průkaz výhodou. Požadujeme kurz pracovníka v sociálních službách. Jiné kvalifikační kurzy výhodou. Odměna je nastavena individuálně s plánem zapracování a vývojem odměny dle praxe, vzdělání a rychlosti zapracování. Osobní ohodnocení se stanovuje na základě hodnocení po zkušební době a následně minimálně jednou ročně. Pracovní smlouva může být po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou.
Nabízíme:
Příspěvek na dopravu; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské); víkendové svozy z měst v okolí, příspěvek zaměstnavatele na povinné vzdělávání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (24 hodin ročně); Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (cílová skupina našich klientů - péče o osoby s chronickým duševním onemocněním). Podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům vždy po odpracovaném roce v pracovním poměru věrnostní odměna a mají možnost požádat o příspěvek na penzijní či životní pojištění. Individuální a osobní přístup.

Kontakt: telefonicky 8:00 - 16:00, e-mailem (zaslat profesní životopis)

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 10 měsíci