Praktická sestra v sociálních službách (Chřibská)

JIPRO-CASH s.r.o. nabízí v obci Chřibská volnou pracovní pozici "Praktická sestra v sociálních službách". Nástupní mzda je 17 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Praktická sestra v sociálních službách
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Chřibská
Mzda:
17 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
JIPRO-CASH s.r.o. - pracoviště
407 44 Chřibská

+420 777 587 885

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská.
Požadavky:
Trestní bezúhonnost, zodpovědnost, flexibilita, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B (výhodou). Ochota pečovat o jedince s psychiatrickou diagnózou a s obtížemi v komunikaci. V případě oboustranné spokojenosti bude pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou. Mzda bude nastavena dle praxe, absolvovaných kurzů, přístupu ke klientům a práci a na základě hodnocení v rámci zkušební doby. Osobní ohodnocení se stanovuje na základě hodnocení po zkušební době a následně minimálně jednou ročně.
Nabízené výhody:
Příspěvek na dopravu; stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské); víkendové svozy z měst v okolí; příspěvek zaměstnavatele na vzdělávání. Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (cílová skupina našich klientů - péče o osoby s chronickým duševním onemocněním) a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům v dlouhodobém pracovním poměru věrnostní odměna. Náborový příspěvek 8.000,--. Individuální a osobní přístup.

Kontakt: telefonicky 8:00 - 16:00, e-mailem zaslat profesní životopis

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Igor Prokeš
+420 777 587 885
igor.prokes@domov-potoky.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 25.9.2019