Referent/ka oddělení územního plánování a staveb - referent/ka ochrany přírody (Krásná Lípa)

Správa Národního parku České Švýcarsko nabízí v obci Krásná Lípa volnou pracovní pozici "Referent/ka oddělení územního plánování a staveb - referent/ka ochrany přírody". Nástupní mzda je 22 980 – 33 790 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka oddělení územního plánování a staveb - referent/ka ochrany přírody
Obor(y):
Obrana a ochrana , Věda a výzkum , Výchova a vzdělávání
Obec:
Krásná Lípa
Mzda:
22 980 – 33 790 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Správa Národního parku České Švýcarsko
Pražská 457/52
40746

412354045

Další informace o volném místu

*
Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání, min. bakalářského stupně v oboru stavebním, případně přírodovědném, ekologickém, veřejnosprávní činnosti, lesnickém nebo zemědělském, znalost zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, v platném znění, a schopnost jeho aplikace v praxi, trestní bezúhonnost, zkouška zvláštní odborné způsobilosti pro výkon státní správy v ochraně přírody - výhodou, zkušenosti ze státní správy - výhodou, znalost AJ nebo NJ na úrovni běžné komunikace se vztahem k řešené problematice v ochraně přírody, řidičské oprávnění skupiny B.
Náplň práce:
Připravuje podklady a zpracovává vyjádření a správní rozhodnutí v rámci výkonu státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny ve vztahu ke stavební činnosti a územnímu plánování; účastní se za Správu NP jednání týkajících se stavební činnosti; zajišťuje a dokumentuje negativní jevy v terénu a zajišťuje opatření k nápravě či zastavení rušivé činnosti; samostatně provádí kontroly plnění podmínek vydaných souhlasů a správních rozhodnutí na úseku výstavby a územního plánování; spolupracuje při formulování stanovisek k územně plánovacím dokumentacím; provádí konzultační činnost pro stavebníky.
Výše platu v závislosti na odborné praxi.

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílat do 31. 1. 2022 na e-mail j.skalova@npcs.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Správa Národního parku České Švýcarsko
Jiřina Skalová
412354045
j.skalova@npcs.cz


Poslední změna: před 1 týdnem