Sociální pracovník / pracovník v sociálních službách (Rumburk)

Salesiánský klub mládeže, z. s. Rumburk-Jiříkov nabízí v obci Rumburk volnou pracovní pozici "Sociální pracovník / pracovník v sociálních službách". Nástupní mzda je od 10 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník / pracovník v sociálních službách
Obor(y):
Administrativa , Služby , Zdravotnictví
Obec:
Rumburk
Mzda:
od 10 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Salesiánský klub mládeže, z. s. Rumburk-Jiříkov (sídlo)
Náměstí Dobrovského 379/11
40801

412332413

Další informace o volném místu

Kvalifikační požadavky: Vzdělání dle zákona o sociálních službách potřebné pro výkon pozice sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách (příp. odlišné vzdělání nutno konzultovat). Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC. Základní orientace v problematice sociálních služeb, zákoně o sociálních službách a standardech kvality sociálních služeb.

Osobnostní předpoklady: Pozitivní vztah k práci s dětmi a mladými (sociálně vyloučenými, menšinami). Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, empatie, osobnostní vyzrálost. Otevřený vztah ke křesťanským a salesiánským hodnotám. Schopnost sebereflexe a práce na sobě. Schopnost spolupráce a komunikace v týmu. Schopnost odlišit podporu a pomoc. Aktivní a zodpovědný přístup k práci. Zkušenost se salesiánskou pedagogikou nebo zkušenost v oblasti preventivních sociálních služeb či práce s dětmi a mládeží výhodou. Vzhledem k cílové skupině požadujeme věk min. 21 let.

Náplň práce: Sociální práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež - přímá kontaktní práce s uživateli v preventivní sociální službě (klienti 6-20 let), související administrativa a ostatní činnosti spojené se zajištěním provozu služby a neziskové organizace.
Nabízíme: Zkrácený úvazek 0,5 (v průběhu času možnost navýšení). Pracovní doba je převážně v odpoledních hodinách. Dovolená 5 týdnů. Další vzdělávání, odborná podpora (supervize). Malý pracovní kolektiv, prostor pro seberealizaci, osobní přístup, účast na rozvoji organizace. Nástup možný od září 2021.

Přihlašování: Zašlete nám na e-mail strukturovaný životopis a motivační dopis. Ve strukturovaném životopise uveďte všechny předchozí pracovní zkušenosti, profesní předpoklady, údaje o odborných znalostech a dovednostech. Motivační dopis bude v rozsahu min. 900 znaků (1/2 A4) a bude obsahovat pojednání na téma "Co očekávám od dané pozice a co mohu nabídnout klientům a organizaci".

Přihlášky zasílejte elektronicky na adresu klub.rbk@sdb.cz Výběrové řízení proběhne v pruhé polovině srpna.
Další informace na tel. 723 960 101 (Lenka Baráková)
Kontakt: telefonicky tel.: 723 960 101, e-mailem: klub.rbk@sdb.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Salesiánský klub mládeže, z. s. Rumburk-Jiříkov (sídlo)
Lenka Baráková
předsedkyně klubu
412332413


Poslední změna: před 1 měsícem