Úředník (kancelařská práce) (Jiříkov)

WDT PHARMA s.r.o. nabízí v obci Jiříkov volnou pracovní pozici "Úředník (kancelařská práce)". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Úředník (kancelařská práce)
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Jiříkov
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
WDT PHARMA s.r.o.
9. května 1667/27
40753

Další informace o volném místu

WDT Pharma s.r.o. je lídrem v oboru e-commerce / zdraví zvířat. S naším internetovým obchodem Tierarzt24 působíme na trhu již více jak 10 let a rozesíláme léky, krmiva a příslušenství pro domácí zvířata přímo koncovému zákazníkovi prostřednictvím našich online nákupních platforem.

Vaším úkolem:
" Administrativa, spolupráce s účetní a dalšími organizacemi
" denní německo-česká komunikace, německý jazyk slovem a písmem

Váš profil:
" Zkušenosti v oblasti administrativy
" Jazykové znalosti český /německý jazyk slovem a písmem
" Jste flexibilní, komunikativní, cílevědomý a umíte se rychle rozhodovat
" Vyznačujete se vysokou mírou iniciativy
" Umíte s PC a různými aplikacemi Microsoft

Naše nabídka
" Zaměstnání v rozmanitém a dynamickém prostředí
" Zaměstnání v malém dynamickém týmu charakterizující Stratup
" Flexibilní strukturu a rychlé rozhodovací procesy
" Mzda od 35000,- Kč hrubého

Kontakt: zaslání Vašeho životopisu a motivačního dopisu v německém jazyce, a to vše na mail r.ruzickova@tierarzt24.de

Kontakt na zaměstnavatele

Renata Růžičková
r.ruzickova@tierarzt24.de

Poslední změna: před 1 týdnem